Strona głównaHistoriaAktualnościIntencje mszalneGaleriaKontakt

LinkiAkcja KatolickaCaritasŚwietlicaMłodzież w parafiiMinistranci

PielgrzymkiPerełki

Za pomocą myszki, możesz  wirtualnie zwiedzić Watykan.

 

Zdarza się często, iż program antywirusowy blokuje dostęp do strony internetowej. Co należy zrobić, aby usunąć problem?
Wchodzimy w avast -> konserwacja -> aktualizuj silnik programu i bazę wirusów. Niestety nie zawsze to pomaga. Proponuję więc odinstalować program i pobrać darmowy program
Microsoft Security Essentials -  to program bezpłatny, łatwy w instalacji i obsłudze. Działa niezauważalnie
 i skutecznie w tle, dzięki czemu nie trzeba odrywać się od pracy ani zajmować jego aktualizacjami.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18 sierpnia 2019 roku. 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Nowenna do św. Antoniego Padewskiego, w łączności ze Mszą św. wtorek   o godz. 18,00. 

 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w łączności ze Mszą św. w środę  o godz.18.00.

 • Od soboty, 24 sierpnia rozpocznie się Wielki Odpust MB Pocieszenia w Górce Duchownej. Zapraszamy na tradycyjną, pieszą pielgrzymkę do naszego Sanktuarium, w niedzielę, 25 sierpnia – wyjście o godz.  6.00 z naszego kościoła. Zachęcamy wszystkich, którym czas, zdrowie i okoliczności pozwalają do wspólnego pielgrzymowania.
  Przypominamy, że uroczystości trwają cały tydzień i można w nich uczestniczyć indywidualnie. Szczegóły uroczystości  na wywieszonym w gablocie plakacie.

 • Caritas Parafialna dziękuje wszystkim,  którzy  ofiarowali kwiaty i zioła oraz pomogli
  w przygotowaniu wiązanek  na uroczystość  Wniebowzięcia NMP. Serdeczne Bóg zapłać.

 • Polecamy prasę katolicką.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 sierpnia 2019 roku. 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Dziś w kościele składka gospodarcza  na inwestycje w parafii.

 • Nowenna do św. Antoniego Padewskiego, w łączności ze Mszą św. wtorek   o godz. 18,00. Po Mszy św. odbędzie się różaniec i procesja dookoła kościoła z obrazem Matki Boskiej  Fatimskiej. Można zabrać świece itp.

 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w łączności ze Mszą św. w środę  o godz.18.00.W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św.   godz. 8.30, 10.00, 11,30 i 20,00. Po każdym  nabożeństwie poświęcenie ziół i kwiatów. Wiązanki będzie można nabyć przy wejściu do kościoła, ofiary za wiązanki przeznaczone są na działalność Parafialnego Zespołu Caritas.

 • Zachęcamy do ofiarowania ziół i kwiatów na wiązanki, które przygotuje Zespół Caritas. Można je przynieść we wtorek  od     10.00 -  12.00 i w środę złożyć w wejściu do kościoła do godz. 13,00

 • Tegoroczny Wielki Odpust w Górce Duchownej odbędzie się w dniach 24   sierpnia - 2 września. Nasza  parafia będzie  pielgrzymować pieszo w     niedzielę 25 sierpnia.   

 • W przyszłą niedzielę  na Mszy św. o godz. 11,30 pożegnanie ks. Patryka. Dekretem ks. Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Stanisława Gądeckiego z dniem 24 sierpnia  rozpoczyna pracę w Parafii  w Rawiczu. Życzymy  ks. jak najobfitszych łask Bożych oraz ludzkiej życzliwości .” Szczęść Boże.”                      

 • Polecamy pracę katolicką.

 • W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Zbigniew Borowczyk, śp. Czesław Kolibabka. śp. Teresa Roszak śp. Barbara Kaźmierczak, Ryszard Marczuk Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie”…